Atrakcje w Zakopanem

U nas nie będziesz się nudził

Apartamenty w górach

Niezapomniana przygoda

Zakopane oferuje wiele atrakcji, turystycznych, niezależnie od pory roku. Dzięki tatrzańskim szczytom stało się obowiązkowym punktem na mapie Polski. Chętnie odwiedzają je rodziny z dziećmi, fani przyrody, ale także osoby poszukujące kulturowych doświadczeń. Wciąż żywa tradycja i bogactwo regionu, tworzą z Zakopanego niezwykle barwne miasto.

Wycieczki

górskie

Apartamenty w górach, tworzą doskonałą bazę wypadową w góry i do pobliskich miejscowości turystycznych. Podziwiaj krokusy w jednej z podhalańskich dolin, wejdź na Giewont lub wyjedź kolejką na Kasprowy Wierch. Dzięki wspaniałej lokalizacji, zorganizujesz ciekawą wycieczkę górską, dla całej rodziny.
Oferty specjalne

Baseny

Termalne

Nocleg w luksusowym apartamencie i relaks na basenach termalnych? Podhale słynie z leczniczych wód termalnych i jest ulubioną rozrywką dla dzieci i dorosłych. W pobliżu naszego aparthotelu znajdują się: Termy Zakopiańskie, Termy Chochołowskie i Termy Szaflary.
Strefa SPA

Wyciągi i stacje

Narciarskie

Zakopane uchodzi za zimową stolicę Tatr. Rezerwując nocleg w luksusowym apartamencie, masz doskonały dostęp do aktywnego wypoczynku zimą na stokach narciarskich. Rodzinne ferie, czy przyjacielski wypad na narty, będzie niezapomnianą przygodą w górach.
W bliskiej odległości od naszego obiektu: Harenda Ski, Wyciąg narciarski na Szymaszkowej, czy Nosalu.
Zobacz apartamenty

Galerie sztuki

Muzea i zabytki

Zakopane, to kolebka regionalnej sztuki i kultury. Możesz tutaj poznać tradycję góralskie, zachwycić się barwnym folklorem i zwiedzić słynne muzea, np. Muzeum Tatrzańskie im. Doktora Tytusa Chałubińskiego, Muzeum Stylu Zakopiańskiego, w Willi Koliba, Muzeum Tatrzańskiego Parku Narodowego, czy Muzeum Oscypka.
Strefa SPA

Folklor i kultura

Górali podhalańskich

W Zakopanem wciąż żywa jest tradycja. Regionalne, barwne stroje można podziwiać podczas ważnych wydarzeń państwowych, czy kościelnych. Słynna góralska muzyka koi serce i orzeźwia duszę. Folklor z całego świata można podziwiać np. na Festiwalu Folkloru Ziem Górskich.
Wybierz swoją oferę

Restauracje

Karczmy regionalne

W mieście bardzo prężnie rozwija się branża gastronomiczna. Można tutaj znaleźć mnóstwo regionalnych karczm, z muzyką na żywo, jak i eleganckich restauracji, czy klimatycznych kawiarenek.
Galeria

Imprezy i wydarzenia

Sportowe

Najpopularniejszą imprezą sportową w Zakopanem jest Puchar Świata w Skokach narciarskich. Fanów Dawida Kubackiego, Piotra Żyły, czy Kamila Stocha znajdziemy w całej Polsce.
Skontaktu się

Najlepsza cena

Rezerwuj bezpośrednio w najlepszej cenie

Sprawdź dostępność
Zadzwoń
REZERWACJA
menu